Hotel MITHO 3*:: Evia-Edipsos
OPIS HOTELA
Hotel MITHO je smešten u lepom i mirnom kvartu Edipsosa, udaljenom od centra oko 5 minuta laganog hoda. Na oko 50 m od hotela je gradska plaža, gde se termalne vode direktno sa izvorišta ulivaju u more.
Hotel ima prostran recepcijski hol gde se gosti u prijatnoj atmosferi mogu opustiti uživajući u kafi ili gledajući TV. Takođe je dostupan besplatan Wi-Fi, lift. Gostima hotela je na raspolaganju SPA centar sa termalnom vodom, korišćenje uz doplatu.
Hotel raspolaže sa 36 konfornih lepo uređenih soba od kojih su većina sa pogledom na more. Svaka soba ima kupatilo, frižider, TV, terasu sa garniturom za sedenje.
USLUGE ISHRANE: doručak – buffet samoposluživanje, večera – servirana sa više jela po izboru.
PAKET ARANŽMAN PO OSOBI - AUTOBUSKI PREVOZ + 10 POLUPANSIONA + TRAJEKT
| Period boravka |
26.05.
05.06.
|
05.06.
15.06.
|
15.06.
25.06.
|
25.06.
05.07.
|
05.07.
15.07.
|
15.07.
25.07.
|
25.07.
04.08.
|
04.08.
14.08.
|
14.08.
24.08.
|
24.08.
03.09.
|
03.09.
13.09.
|
13.09.
23.09.
|
23.09.
03.10.
|
| Soba 1/2 |
|||||||||||||
| 3. osoba u 1/2+1 |
|||||||||||||
| Dete 0-6 g. u 1/2 * | |||||||||||||
| Dete 6-11 g. u 1/2 * |
Cene u tabeli izražene su u evrima po osobi.
Doplata za sobu 1/1 iznosi 200 eur za sve termine (na upit).
* U cenu za dete u 1/2 uz dve punoplative osobe uključeni su obroci, autobuski prevoz i trajekt.
Ukoliko deca od 0 do 10,99 godina uz dve punoplative osobe koriste sopstveni ležaj u sobi 1/2+1, plaćaju po cenovniku za 3.osobu.
OBROCI U HOTELU : doručak – buffet, samoposluživanje, večera – po meniju.
DOPLATE ZA PREVOZ IZ DRUGIH GRADOVA :
- iz Novog Sada 25 eur;
- iz Zrenjanina BEZ DOPLATE - uključeno u cenu.
UMANJENJE ZA PUTNIKE IZ NIŠA, LESKOVCA, VRANJA - 5 EUR PO OSOBI - (osim za smene označene zvezdicom *)
NAPOMENA ZA PRTLJAG: dozvoljen je jedan komad prtljaga po odrasloj osobi normalnih dimenzija težine do 25 kg, kao i jedan ručni prtljag do 5kg koji se može uneti u vozilo. Višak prtljaga prevoznik nije u obavezi da primi.
Doplata za dodatno sedište u autobusu iznosi 80 eur.
NAPOMENE :
- ZA PUTNIKE KOJI KORISTE SOPSTVENI PREVOZ CENA SE UMANJUJE 50 EUR
Paket Aranžman obuhvata: smeštaj na bazi najma u izabranoj vili ili na bazi noćenja/doručak odnosno polupansiona u izabranom hotelu, prevoz autobusima turističke klase sa TV, audio, klima opremom, prevoz trajektom , usluge pratioca tokom putovanja, usluge predstavnika tokom boravka.
Aranžman sopstvenim prevozom obuhvata: smeštaj na bazi najma u izabranom objektu za izabrani broj noćenja po smeštajnoj jedinici, usluge predstavnika tokom boravka.
Aranžman ne obuhvata: individualne troškove , klimatsku taksu za hotele 3*- 5 eur dnevno po sobi po noći/plaća se na licu mesta na recepciji ili vlasniku objekta/, trajekt za putnike koji putuju autom. Cena klimatske takse je važeća u trenutku objavljivanja programa.
PROGRAM PUTOVANJA AUTOBUSOM
1.dan: Polazak autobusa iz Beograda DAN RANIJE u odnosu na datum iz tabele u 14.00 h /proveriti dan pre puta tačno vreme i mesto polaska/. 2. dan: Dolazak u letovalište sledećeg dana u prepodnevnim časovima. Smeštaj u objekte posle 14.00 časova. 2. do pretposlednji dan: boravak u izabranom objektu na bazi noćenja. Poslednji dan: napuštanje smeštaja do 09.00 časova. Polazak za Beograd u popodnevnim satima (u skladu sa Zakonom o saobraćaju). Proveriti tačno vreme sa predstavnikom. Dolazak u Beograd narednog dana u jutarnjim časovima.
PROGRAM ZA SOPSTVENI PREVOZ
1. dan: smeštaj u objekat posle 14.00 časova po grčkom vremenu. 2. do pretposlednji dan: boravak u objektu na bazi noćenja. Poslednji dan: napuštanje smeštaja do 09.00h.
CENE AUTOBUSKOG PREVOZA ZA PUTNIKE KOJI NE KORISTE PAKET ARANŽMAN:
ODRASLI 90 EUR, DECA DO 12 GODINA 70 EUR, JEDAN PRAVAC 70 EUR
-Autobusi su turističke klase sa TV / audio i klima uređajem.
U S L O V I P L A Ć A N J A:
Cene u tabelima izražene su u EUR, plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednosti po zvaničnom srednjem kursu NBS na dan uplate.
1. Prilikom rezervacije plaća se 30% od cene aranžmana u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate a ostatak najkasnije 15 dana pre početka putovanja.
2. ODLOŽENO PLAĆANJE – akontacija od 30% prilikom rezervacije, još 20% 15 dana pre puta, a preostalih 50% u ratama do 15. decembra 2025. godine, s tim što se čekovi gradjana deponuju 15 dana pre. Nema uvećanja za rate koje dospevaju posle putovanja.
3.KREDIT BANKE: na 12, 18, 24 meseca. Na osnovu fakture koju putnik dobije od agencije, putnik ugovara kredit kod banke, a ona prenosi uplatu agenciji.Poslovne banke: NLB Komercijalna banka i Eurobank Direktna.. Napomena: potvrdu da je kredit odobren, korisnik usluga mora pokazati na prodajnom mestu u roku od 3 dana od izdavanja fakture od strane Agencije, u protivnom rezervacija će biti stornirana.
4.KREDITNE I DEBITNE KARTICE: Za plaćanje se mogu koristiti kreditne kartice (banke će omogućiti plaćanje na rate putem pojedinih kreditnih kartica), sve vrste VISA KARTICA, DINA CARD,MASTER, MAESTRO.Cena aranžmana je na dan uplate u dinarskoj protivvrednosti.
5. ADMINISTRATIVNA ZABRANA: aranžman je plativ i putem administrativne zabrane u više mesečnih rata prema uslovima iz ugovora izmedju firme u kojoj je radnik stalno zaposlen i naše agencije.
6. Kreditnim karticama NLB Komercijalne banke moguće je plaćanje u 3 ili 6 rata bez kamate, osim za “first i last minute“ ponude.
PUTNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE Agencija posreduje u procesu obezbedjivanja polise po uslovima osiguravajuće kuće. Putno osiguranje se preporučuje radi sopstvene sigurnosti.
U slučaju poremećaja na tržištu roba i usluga organizator putovanja zadržava pravo korekcije cena na neplaćeni deo, dok je za uplaćeni deo cena garantovana.
Preporučuje se putnicima da se o uslovima ulaska u zemlje EU ( potrebna novčana sredstva za boravak , zdravstveno osiguranje, potvrda o smeštaju...) informišu na sajtu delegacije EU u Srbiji www.europa.rs ili u konzulatu zemlje u koju putuje.Organizator putovanja ne snosi odgovornost u slučaju da pogranične vlasti onemoguće putniku ulaz na teritoriju EU.
Minimum za realizaciju programa je 30 putnika. U slučaju nedovoljnog broja putnika agencija ima pravo otkaza aranžmana najkasnije 20 dana pre početka putovanja.
Agencija zadržava pravo izmene u programu putovanja (redosled pojedinih sadržaja u programu usled objektivnih okolnosti).
Program br.
Agencija poseduje Licencu OTP 95/2021. kategorije A, polisu osiguranja od insolventnosti i za naknadu štete Milenijum osiguranja ADO, broj polise 30000053289.
UZ OVAJ PROGRAM VAŽE OPŠTI USLOVI PUTOVANJA AGENCIJE MONTESOL TRAVEL



