Imperial Palace 4* :: Sunčev Breg
OPIS HOTELA
Hotel Imperial Palace 5 * /ex Victoria Palace/ se nalazi na 10 metara od plaže, u severnom delu kompleksa. Sve sobe imaju balkon, tuš/WC, SAT TV, klima uredjaj, mini bar, telefon, sef, fen. Hotel poseduje restoran, pizza bar, lobi bar, otvoreni bazen sa barom, jacuzzi, fitnes salu...
Cene u tabeli izražene su u eurima za 10 all inclusive po osobi u standardnoj sobi. Ostale vrste soba dostupne su na upit.
Navedeni popusti u tabeli važe ukoliko se aranžman isplati do datuma navedenog za popust.
Popusti se dodatno obračunavaju na cene iz tabele.
Osim navedenih termina moguće je bukiranje i termina po želji putnika.
TERMINI 1
|
HOTEL |
10 noći-usluga |
21.06. |
01.07. |
11.07. |
21.07. |
31.07. |
10.08. |
20.08. |
30.08. |
|
IMPERIAL PALACE 4* |
All incl |
|
|||||||
|
Dete do 2 g. u sobi 1/2 gratis, prvo dete do 4,99 g. u sobi 1/2+1 gratis i drugo dete do 11,99 g. gratis na pomoćnom ležaju.
Dvoje dece od 5 do 11,99 god - prvo dete gratis, drugo dete 50%. Na osnovnom ležaju dete do 11,99 g. nema popust. Odrasla osoba na pomoćnom ležaju ima popust 20%
Popust 25% do 31.12. Popust 20% do 31.01. Popust 15% do 31.03. Popust 10% do 31.04. 2025.
|
|||||||||
TERMINI 2
|
HOTEL |
10 noći-usluga |
16.06. |
26.06. |
06.07. |
16.07. |
26.07. |
05.08. |
15.08. |
25.08. |
|
IMPERIAL PALACE 4* |
All incl |
|
|||||||
|
Dete do 2 g. u sobi 1/2 gratis, prvo dete do 4,99 g. u sobi 1/2+1 gratis i drugo dete do 11,99 g. gratis na pomoćnom ležaju.
Dvoje dece od 5 do 11,99 god - prvo dete gratis, drugo dete 50%. Na osnovnom ležaju dete do 11,99 g. nema popust. Odrasla osoba na pomoćnom ležaju ima popust 20%
Popust 25% do 31.12. Popust 20% do 31.01. Popust 15% do 31.03. Popust 10% do 31.04. 2025.
|
|||||||||
OPŠTI USLOVI
PROGRAM ZA SOPSTVENI PREVOZ
1.DAN: dolazak u hotel. Prijavljivanje na recepciji uz vaučer koji se preuzima u agenciji pre putovanja. Ulazak u sobe posle 14.00h. 2 - 11. DAN Boravak u hotelu na bazi 10 noćenja i izabrane usluge ishrane. 11.DAN Napuštanje hotela posle doručka ili prema hotelskom kućnom redu.
MOGUĆNOST AUTOBUSKOG PREVOZ
Za putnike koji žele autobuski prevoz, u mogućnosti smo da ga ponudimo po sledećim uslovima:
Cena povratne autobuske karte za polazak iz Beograda: odrasli 77 €, deca do 11,99 godina 67 €, polazak u 17.00h, mesto polaska parking kod S.C.Gale Muškatirović. Prevoz iz Novog Sada odrasli 97 eur, deca 87 eur, polazak u 15.30h. Prevoz iz Niša odrasli 50 €, deca 40e, polazak oko 21.00h, mesto polaska parking Roda centra.
Polazak je dan ranije u odnosu na termin hotelskog smeštaja.
NAČIN PLAĆANJA
Sva plaćanja se vrše u dinarskoj protivvrednosti po zvanučnom srednjem kursu NBS na dan uplate aranžmana.
Prilikom prijave i rezervacije plaća se 30% od cene aranžmana u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate, a ostatak najkasnije 20 dana pre početka putovanja, gotovinski ili platnim karticama. Odloženo plaćanje: 50% od cene moguće je platiti u ratama čekovima građana do 15.12.2025.god. ili putem administrativne zabrane.
Za rezervacije po ranom bukiranju celokupna uplata vrši se do navedenog datuma u tabeli.
Razmeštaj soba uvek vrši hotel. Agencija kao tour-operator nema konačnog uticaja na to. U mogućnosti smo da prosledimo Vaše želje hotelu, ali nismo u mogućnosti da garantujemo ispunjenje istih. Ulazak u sobe je posle 14.00h napuštanje soba do 09.00h ili prema kućnom redu hotela. Sve eventualne nedostatke i kvarove treba odmah prijaviti recepciji. U slučaju eventualnih reklamacija molimo Vas da blagovremeno obavestite predstavnika agencije kako bi se na utvrdjene nedostatke i probleme moglo reagovati adekvatno,jer zakasnele reklamacije agencija nije u mogućnosti da ispravi.
*PUTNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
Agencija posreduje u procesu obezbedjivanja polise po uslovima osiguravajuće kompanije (potrebna kopija pasoša).
Preporučuje se putnicima da se o uslovima ulaska u zemlje EU ( potrebna novčana sredstva za boravak , zdravstveno osiguranje, potvrda o smeštaju...) informišu na sajtu delegacije EU u Srbiji www.europa.rs ili u konzulatu zemlje u koju putuje.Organizator putovanja ne snosi odgovornost u slučaju da pogranične vlasti onemoguće putniku ulaz na teritoriju EU.
Agencija zadržava pravo korekcije cena usled promena na monetarnom tržištu ili promena cena hotela ili prevoza. Agencija zadržava pravo izmene u programu putovanja (redosled pojedinih sadržaja u programu usled objektivnih okolnosti). Turistička agencija organizator, odnosno posrednik ne snosi odgovornost za eventualne drugačije usmene informacije o programu.
Opisi destinacija i objekata nalaze se na našem sajtu ili u katalogu, koji je prilog ovom cenovniku.
Agencija poseduje Licencu OTP 95/2021. kategorija A, polisu osiguranja od insolventnosti i za naknadu štete Milenijum osiguranja ADO, broj polise 30000053289.
UZ OVAJ PROGRAM VAŽE OPŠTI USLOVI PUTOVANJA AGENCIJE MONTESOL TRAVEL



